O firmie

Biuro doradcze EuroDelta Consulting w Opolu jest częścią międzynarodowej sieci DGE Bruxelles, która od 1996 roku na rynku europejskim świadczy usługi doradztwa biznesowego i finansowego koncentrując się na pozyskiwaniu finansowania dla projektów z dotacji unijnych i innych źródeł.


Doradzamy zarówno działającym już firmom, jak i nowopowstającym przedsiębiorstwom, stowarzyszeniom, instytutom badawczym, instytutom naukowym PAN, szkołom i uczelniom wyższym, zakładom opieki zdrowotnej, jednostkom samorządu terytorialnego i innym instytucjom publicznym oraz ich konsorcjom.


Nasza oferta jest kompleksowa – wyszukujemy optymalne źródła finansowania dla planowanych przedsięwzięć, pomagamy w przygotowaniu koncepcji projektu, opracowujemy dokumentację aplikacyjną, zarządzamy projektami dotowanymi i pomagamy w procesie ich rozliczania.


Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowanie specjalistów, których wiedza i doświadczenie w połączeniu z indywidualnym podejściem i zrozumieniem potrzeb Klienta są gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług i skuteczności.


Chcemy, aby projekty, które pomagamy wdrożyć służyły wzmocnieniu pozycji naszych Klientów, a przez to przyczyniały się do poprawy innowacyjności, rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu gospodarczego w naszym kraju.